5.7 C

Eurogol Vrančića u 97. minuti za veliki bod Norwicha (VIDEO)

Fudbaleri Norwicha u vrlo dramatičnom meču 43. kola Championshipa izborili su bod protiv Sheffield Wednesdaya. Konačan rezultat je bio 2:2.

Eventualnom pobjedom Norwich bi došao na jedan trijumf od plasmana u Premier ligu, ali to se nije dogodilo. Ipak, Kanarinci su uzeli važan bod golom bosanskohercegovačkog fudbalera, Marija Vrančića.

Dobro je krenulo po Kanarince, pošto je Marco Stipermann doveo domaćina u vodstvo u 19. minuti, ali su do poluvremena gosti poravnali preko Fernanda Forestierija.

U nastavku opsada gola Wednesdaya, ali i gol gostiju za vodstvo, pošto je u 53. minuti pogodio veteran Steven Fletcher.

Ipak, Vrančić je pogodio u 97. minuti i tako donio veliku radost domaćinu. Prethodno, bh. fudbaler je ušao u igru u 80. minuti.