Ukupno podjela

Posljednje objavljeno

Gimnastičarke “Čelika” ostvarile sjajne rezultate na Međunarodnom turniru u Beogradu (FOTO)

Gimnastičarke “Čelika” ostvarile sjajne rezultate na Međunarodnom turniru u Beogradu (FOTO)

Klub ritmičke gimnastike “Čelik” Zenica ostvario je sjajne rezultate na 2. Međunarodnom turniru u ritmičkoj gimnastici “Bambi Cup”, koji se održao od 4. do 6. oktobra 2024. godine u Beogradu.

Događaj, u organizaciji Gimnastičkog kluba Partizan, okupio je preko 400 takmičarki iz čak 13 zemalja, uključujući Kazahstan, Armeniju, Njemačku, Italiju, Mađarsku, Tursku, Moldaviju, Hrvatsku, Crnu Goru, Češku, Kipar, Bosnu i Hercegovinu te domaćina Srbiju.

Takmičarke “Čelika” ostvarile su zapažene rezultate u B i A programima, te su se vratile u Zenicu s medaljama i priznanjima.

Evo njihovih pojedinačnih uspjeha:

  • Ajša Hadžić (2019. godište) osvojila je 1. mjesto u B programu (vježba bez rekvizita) i dobila je laskavu titulu Miss šarma.
  • Anida Alajbegović (2012. godište) zauzela je 4. mjesto u B programu (vježba s loptom).
  • Nahla Imamović (2011. godište) briljirala je sa 2. mjestom u B programu (vježba s trakom).
  • Ema Zećo (2011. godište) osvojila je 3. mjesto u B programu (vježba s trakom).
  • Eva Rajić (2010. godište) zauzela je 2. mjesto u B programu (vježba s trakom).
  • Mila Kuduzović (2014. godište) u A programu osvojila je 3. mjesto u ukupnom poretku, uz dodatna priznanja: 4. mjesto (vježba bez rekvizita) i 7. mjesto (vježba s obručem).
  • Andrea Mandić (2014. godište) postigla je 5. mjesto u ukupnom poretku A programa, a zauzela je i 5. mjesto u vježbi bez rekvizita te 6. mjesto u vježbi s obručem.

Ove mlade gimnastičarke pokazale su izvanredne vještine i strast prema ritmičkoj gimnastici, predstavljajući Zenicu i Bosnu i Hercegovinu na najbolji mogući način.

Klub ritmičke gimnastike “Čelik” Zenica ostvario je sjajne rezultate na 2. Međunarodnom turniru u ritmičkoj gimnastici “Bambi Cup”, koji se održao od 4. do 6. oktobra 2024. godine u Beogradu.

Događaj, u organizaciji Gimnastičkog kluba Partizan, okupio je preko 400 takmičarki iz čak 13 zemalja, uključujući Kazahstan, Armeniju, Njemačku, Italiju, Mađarsku, Tursku, Moldaviju, Hrvatsku, Crnu Goru, Češku, Kipar, Bosnu i Hercegovinu te domaćina Srbiju.

Takmičarke “Čelika” ostvarile su zapažene rezultate u B i A programima, te su se vratile u Zenicu s medaljama i priznanjima.

Evo njihovih pojedinačnih uspjeha:

  • Ajša Hadžić (2019. godište) osvojila je 1. mjesto u B programu (vježba bez rekvizita) i dobila je laskavu titulu Miss šarma.
  • Anida Alajbegović (2012. godište) zauzela je 4. mjesto u B programu (vježba s loptom).
  • Nahla Imamović (2011. godište) briljirala je sa 2. mjestom u B programu (vježba s trakom).
  • Ema Zećo (2011. godište) osvojila je 3. mjesto u B programu (vježba s trakom).
  • Eva Rajić (2010. godište) zauzela je 2. mjesto u B programu (vježba s trakom).
  • Mila Kuduzović (2014. godište) u A programu osvojila je 3. mjesto u ukupnom poretku, uz dodatna priznanja: 4. mjesto (vježba bez rekvizita) i 7. mjesto (vježba s obručem).
  • Andrea Mandić (2014. godište) postigla je 5. mjesto u ukupnom poretku A programa, a zauzela je i 5. mjesto u vježbi bez rekvizita te 6. mjesto u vježbi s obručem.

Ove mlade gimnastičarke pokazale su izvanredne vještine i strast prema ritmičkoj gimnastici, predstavljajući Zenicu i Bosnu i Hercegovinu na najbolji mogući način.

Pratite nas i na Twitteru, Facebooku i Instagramu.

Dodaj Zenit.ba među omiljene izvore na Googleu
Zenica
clear sky
31.1 ° C
31.1 °
31.1 °
40%
2.3m/s
10%
ned
30 °
pon
30 °
uto
28 °
sri
25 °
čet
31 °