Ukupno podjela

Posljednje objavljeno

Jusić i Mašetić poslali jasnu poruku pred Igman: “Idemo na pobjedu” (VIDEO)

Jusić i Mašetić poslali jasnu poruku pred Igman: “Idemo na pobjedu” (VIDEO)

Nogometaši Čelika obavili su u subotu posljednje pripreme pred utakmicu protiv FK Igman Konjic, koja će biti odigrana danas na stadionu Bilino polje. Iako su Zeničani već osigurali titulu prvaka Prve lige Federacije BiH i povratak u Premijer ligu Bosne i Hercegovine, u klubu ističu kako žele sezonu završiti na najbolji mogući način – pobjedom pred svojim navijačima.

Uoči susreta, član stručnog štaba Emir Jusić istakao je zadovoljstvo ostvarenim rezultatima tokom cijele sezone.

“Možemo biti ponosni na cijelu sezonu i sve ono što smo uradili. U nedjelju želimo pokazati isto zalaganje koje nas je krasilo tokom prvenstva i doći do pobjede. Najvažnije je da su svi igrači zdravi i da kao kolektiv funkcionišemo odlično”, kazao je Jusić.

Sličnog mišljenja je i igrač Čelika Amer Mašetić, koji je naglasio da je ostvarenje glavnog cilja razlog za zadovoljstvo svih u klubu.

“Drago mi je što smo obezbijedili plasman u Premijer ligu BiH. Lično mogu biti zadovoljan sezonom, ali najvažnije je da je klub ostvario cilj. Radujemo se proslavi s navijačima, očekujemo odličnu atmosferu i pun stadion. Protiv Igmana idemo na pobjedu, a nakon toga da zajedno proslavimo ovaj veliki uspjeh”, poručio je Mašetić.

Utakmica protiv Igmana predstavlja posljednji čin šampionske sezone za zenički klub, a nakon završetka susreta uslijedit će dodjela pehara i medalja, te veliko slavlje povodom povratka Čelika u društvo najboljih bh. nogometnih klubova.

Nogometaši Čelika obavili su u subotu posljednje pripreme pred utakmicu protiv FK Igman Konjic, koja će biti odigrana danas na stadionu Bilino polje. Iako su Zeničani već osigurali titulu prvaka Prve lige Federacije BiH i povratak u Premijer ligu Bosne i Hercegovine, u klubu ističu kako žele sezonu završiti na najbolji mogući način – pobjedom pred svojim navijačima.

Uoči susreta, član stručnog štaba Emir Jusić istakao je zadovoljstvo ostvarenim rezultatima tokom cijele sezone.

“Možemo biti ponosni na cijelu sezonu i sve ono što smo uradili. U nedjelju želimo pokazati isto zalaganje koje nas je krasilo tokom prvenstva i doći do pobjede. Najvažnije je da su svi igrači zdravi i da kao kolektiv funkcionišemo odlično”, kazao je Jusić.

Sličnog mišljenja je i igrač Čelika Amer Mašetić, koji je naglasio da je ostvarenje glavnog cilja razlog za zadovoljstvo svih u klubu.

“Drago mi je što smo obezbijedili plasman u Premijer ligu BiH. Lično mogu biti zadovoljan sezonom, ali najvažnije je da je klub ostvario cilj. Radujemo se proslavi s navijačima, očekujemo odličnu atmosferu i pun stadion. Protiv Igmana idemo na pobjedu, a nakon toga da zajedno proslavimo ovaj veliki uspjeh”, poručio je Mašetić.

Utakmica protiv Igmana predstavlja posljednji čin šampionske sezone za zenički klub, a nakon završetka susreta uslijedit će dodjela pehara i medalja, te veliko slavlje povodom povratka Čelika u društvo najboljih bh. nogometnih klubova.

Pratite nas i na Twitteru, Facebooku i Instagramu.

Zenica
scattered clouds
24.2 ° C
24.2 °
24.2 °
46%
0.3m/s
33%
ned
27 °
pon
24 °
uto
26 °
sri
24 °
čet
23 °