8.1 C

Juventusova prijateljska utakmica prekinuta 20 minuta prije kraja zbog invazije navijača (VIDEO)

Juventus je jučer odigrao tradicionalnu utakmicu između A i B momčadi u malom mjestu Villar-Perosu. Prvotimci su slavili 5:0, a premijerni je pogodak u debiju u Juventusovom dresu zabio i Cristiano Ronaldo. Bilo mu je dovoljno samo osam minuta.

Možda je rezultat mogao biti i veći da susret nije morao biti skraćen 20 minuta! Razlog? Invazija navijača na terenu!

Ulijetali su pristaše stare dame cijelo vrijeme, koristili šansu da se fotografiraju sa svojim idolima. Posebice s Cristianom. I sve je to donekle bilo pod kontrolom do otprilike 70. minute kad je na stotine navijača utrčalo na teren. Ljudima iz Juventusa nije preostalo ništa drugo nego da prekinu utakmicu.

Inače, to ulijetanje u teren je tradicija na ovoj utakmici A i B momčadi, ali do njega je u pravilu dolazilo nakon posljednjeg sučevog zvižduka.

Ove su godine crno-bijeli tifosi bili “malo” nestrpljivi jer, trebalo je ugrabiti što je moguće bolju poziciju za autogram i fotografiju s Ronaldom, Dybalom, Mandžukićem…