17.6 C

Mladi Zmajevi nakon preokreta savladali Kipar i došli do prvih bodova u kvalifikacijama

Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine u fudbalu došla je do prvog trijumfa i bodova u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Izabranici Igora Jankovića večeras su u meču četvrtog kola u Larnaki nakon preokreta savladali Kipar rezultatom 2:1.

Kipar je u vodstvo doveo Okkas u 17. minuti, te je to bio jedini pogodak koji smo vidjeli u prvom dijelu.

Mladi Zmajevi u drugom poluvremenu dolaze do trijumfa.

Sučić je poslao u 57. minuti poslao sjajnu loptu za Kulašina koji pogađa za izjednačenje.

U 79. minuti Sabljić pogađa za potpuni preokret i trijumf naše reprezentacije.

U-21 reprezentacija BiH je večerašnjom pobjedom prekinula crni niz od tri uzastopna poraza u ovim kvalifikacijama.