16.6 C

Navijači Partizana brutalno vrijeđali Musu, on im se smijao (VIDEO)

Džanan Musa

Košarkaši Real Madrida sinoć su u okviru 31. kola Eurolige gostovali Partizanu u Beogradu, gdje su ostvarili laganu pobjedu rezultatom 88:76.

Ponovo su navijači Partizana uvredljivo skandirali našem Džananu Musi, a reprezentativac Bosne i Hercegovine očito je na to već navikao te više niti nema problem s tim.

“Musa Turčine, napuši se ku*“, orilo se s tribina beogradske Arene tokom zagrijavanja igrača Reala.

Kamere su snimile reakciju Muse, koji se na ovo skandiranje samo smijao, a to je trajalo dosta dugo.

Tako je Musa pokazao da ga više ne dotiču uvredljive poruke navijača Partizana koji su nas sve na to navikli u godinama iza nas. Podsjećamo, isti je slučaj bio kada su prošle godine Partizan i Real Madrid igrali duele play-offa.

Tada je Musa priznao da mu je sve teško palo, ali ove godine je očito naučio lekciju i odlučio da im odgovori na najbolji mogući način – osmijehom.

Sinoćnju utakmicu je Musa okončao s tri ubačena poena, a trener Chus Mateo dao mu je jako malu minutažu jer je na parketu proveo tek 8 minuta.