14.6 C

Nezadovoljstvo u svlačionici Zrinjskog: Junak pobjede protiv Alkmaara zatražio raskid ugovora?

Zvonimir Kožulj, veznjak Zrinjskog, nezadovoljan je svojim statusom Pod Bijelim brijegom i navodno je zatražio raskid ugovora.

Portal Bljesak.info piše da je kap koja je prelila čašu bila što trener Krunoslav Rendulić nije Kožulju dao ni minutu u utakmici Konferencijske lige protiv Legije iz Varšave.

Isti izvor tvrdi da odnosi između trenera Rendulića i Kožulja nisu baš najbolji, a veznjak uopće nije konkurisao za utakmicu Posušja i Zrinjskog koja je odigrana u nedjelju na Mokrom docu.

Kožulj se u julu vratio u Zrinjski poslije brojnih angažmana u inostranstvu, a ove godine je odigrao 10 mečeva u kojima je uglavnom ulazio s klupe. Postigao je dva pogotka, oba u čudesnom preokretu Zrinjskog i pobjedi protiv AZ Alkmaara u Konferencijskoj ligi rezultatom 4:3.