14 C

NK Čelik i HNK Tomislav remizirali na Bilinom polju u Zenici (VIDEO)

Čelik I Tomislav U Zenici Foto

NK Čelik i HNK Tomislav podijelili su bodove danas na Bilinom polju u Zenici. Konačan rezultat bio je 2:2. Utakmica se igrala u okviru sedmog kola Prve lige FBiH.

Gosti su sjajno otvorili utakmicu, a poveli su već u 10. minuti susreta zahvaljujući Banović Petru. Drugi pogodak gosti su postigli u 32. minuti susreta zahvajujući Nikoli Šiško.

Gol za crno-crvene postigao je Durmiš u 47. minuti. U 81. minuti susreta crno-crveni su došli do izjednačenja i rezultat je bio 2:2 čime je i završila utakmica.

HNK Tomislav i NK Čelik nakon ove utakmice imaju po 10 bodova, a stanje na tabeli će se znati kada završe i ostali susreti sedmog kola Prve lige FBiH.

Kompletnu utakmicu možete pogledati na linku na dnu članka.