20.6 C

NK Čelik poražen u prijateljskoj utakmici protiv Famosa, susret obilježio crveni karton

Nogometaši Čelika su u srijedu odigrali novu pripremnu utakmicu protiv ekipe Famosa. Iako je utakmica bila prijateljska, nije nedostajalo uzbuđenja i tenzije na terenu.

U 35. minuti igre, atmosfera je bila napeta kada su domaći igrači počeli pokazivati grubu igru, što je dovelo do privremenog prekida utakmice. Nažalost, Hamza Bronja iz NK Čelika bio je primoran napustiti igru zbog povrede koju je zadobio nakon jednog snažnog udarca. Umjesto njega, u igru je ušao Kenan Salkanović, pokušavajući održati ravnotežu i intenzitet igre. Situacija je eskalirala kada je igrač FK Famos, igrač s brojem 88, dobio crveni karton zbog ovog prekršaja.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, no u drugom dijelu utakmice, Famos je uspio postići gol u 60. minuti, preuzimajući minimalno vodstvo. Bez obzira na napore NK Čelika, Famos je uspio postići još jedan gol do kraja susreta, što je rezultiralo konačnim rezultatom od 2:0 u korist Famosa.

Unatoč porazu, NK Čeliku će ovo biti dodatni motiv da rade još više kako bi poboljšali svoju igru prije službenog početka sezone. Sljedeća prilika za testiranje će biti na generalnoj probi, koja će se održati u subotu na Bilinom polju s početkom u 18:00 sati, gdje će se susresti s ekipom Laktaša.