9.4 C

NK Čelik teško poražen na gostovanju od Gornjeg Rahića

NK Čelik teško je poražen od FK Gornji Rahić u okviru petog kola m:tel Prve lige FBiH. Konačan rezultat bio je 3:1 za domaće. Utakmica se igrala na Harf Areni u Rahiću.

FK Gornji Rahić je do ranog vodstva došao još u prvoj minuti susreta, a prednost od 2:0 povećao je u 30. minuti prvog poluvremena.

Iako su domaći drugo poluvrijeme igrali sa igračem manje, NK Čelik nije uspio ostvariti pobjedu ili remi.

Na samom kraju drugog poluvremena domaći su poveli 3:0, a nedugo zatim crno-crveni smanjuju prednost na 3:1. Jedini pogodak za Čelik postigao je Šarić Kenan.

Ovo je prvi poraz crno-crvenih u Prvoj ligi FBiH, a trenutni učinak Čelika je 2 pobjede, 2 remija i jedan poraz.