12.4 C

Nogometaši Čelika poraženi na Bilinom polju od ekipe iz Gračanice

Nogometaši Čelika danas su na Bilinom polju igrali susret protiv Bratstva iz Gračanice.

Inače, Čelik je posljednju utakmicu protiv ekipe Bratstva iz Gračanice odigrao prošle godine na Gradskom stadionu Luke Gračanica. Utakmica je završila rezultatom 2-2, a strijelci za ekipu iz Zenice bili su Mašić i Jaganjac (AG).

Današnji susret je počeo u 17 sati, a gosti su iznenadili Zeničane u 23. minuti igre kada su poveli sa 0:1.

Nakon prvog poluvremena se otišlo na pauzu. Bilo je 0:1 za goste iz Gračanice.

Nažalost, drugo poluvrijeme na Bilinom polju nije donijelo priliku da Čelik dođe do postignutog gola na utakmici.

Na kraju je susret završio 0:1 za ekipu Bratstva iz Gračanice.