11.5 C

Nogometaši Čelika poraženi od Gradine u Srebreniku

Nogometaši Čelika, u okviru 14. kola Prve lige Federacije BiH, danas su gostovali u Srebreniku protiv OFK Gradina.

Zbog tri žuta kartona današnju utakmicu su propustili Isaković, Bajramović i Durmiš. Prethodno zbog povreda odsutni su bili Brkić, Horić i Karalić, dok je Mašić na posljednjem treningu osjetio bolove.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, pa se na pauzu otišlo sa rezultatom 0:0.

Početkom drugog poluvremena dvostruka izmjena u ekipi Čelika. Igru su napustili Pehilj i Smajić, a u igru ušli Mašić i Hodžić.

U nastavku igre Gradina postiže pogodak s bijele tačke nakon dosuđenog jedanaesterca.

Do kraja susreta rezultat se nije mjenjao – Gradina – Čelik 1:0.