6.6 C

Nogometaši Čelika u Zavidovićima došli do nove pobjede i bodova

U okviru 12. kola Druge lige Federacije BiH – Centar nogometaši Čelika danas su gostovali Krivaji iz Zavidovića.

U prvom poluvremenu, tačnije u 30. minuti igre, ekipa Čelika dolazi do vodstva golom Emira Karalića.

Na pauzu se otišlo rezultatom 0:1.

U drugom poluvremenu nakon dosuđenog jedanaesterca nad Karalićem, Durmiš je bio siguran i doveo crno-crvene u dvostruko vodstvo.

Emir Karalić je postigao nedugo zatim i svoj drugi pogodak za sigurno vodstvo Čelika od 0:3.

Do kraja susreta rezultat se nije mjenjao, tako da su nogometaši Čelika došli do još jedne pobjede i novih bodova.