6 C
Zenica
More
    Održan žrijeb parova šesnaestine finala Kupa BiH
    Održan žrijeb parova šesnaestine finala Kupa BiH

    Ukupno podjela

    Održan žrijeb parova šesnaestine finala Kupa BiH Održan žrijeb parova šesnaestine finala Kupa BiH Održan žrijeb parova šesnaestine finala Kupa BiH

    Održan žrijeb parova šesnaestine finala Kupa BiH

    Održan žrijeb parova šesnaestine finala Kupa BiH

    Žrijeb parova šesnaestine finala Kupa BiH obavljen je danas u prostorijama Nogometnog saveza.

    - Izbori 2020 -Održan žrijeb parova šesnaestine finala Kupa BiH

    Nakon “plesa kuglica”, određeni su sljedeći parovi ove faze nadmetanja u najmasovnijem fudbalskom takmičenju:

    Travnik – Borac Banja Luka

    Rudar Prijedor – Olimpik

    - Izbori 2020 -Održan žrijeb parova šesnaestine finala Kupa BiH

    Goražde – Sloboda Tuzla

    Radnički Lukavac – Sarajevo

    Sloboda Bosanski Novi – Tuzla City

    Budućnost Banovići – Željezničar Sarajevo

    Tekstilac Derventa – Zrinjski Mostar

    Dizdaruša Brčko – Velež Mostar

    Slavija – Mladost DK

    GOŠK – Široki Brijeg

    Zvijezda Gradačac – Radnik Bijeljina

    Leotar – Krupa

    Zvijezda 09 – Modriča

    Klis Buturović Polje – Unis Vogošća

    Velež Nevesinje – Igman

    Fortuna – Rudar Kakanj

    U šesnaestini finala, osmini i četvrtfinalu igra se jedna utakmica, a u polufinalu dva meča. U finalu se igra jedna utakmica, što je promjena u odnosu na ranije sezone.

    Susreti šesnaestine finala na rasporedu su u srijedu, 30. septembra.

    Žrijeb parova šesnaestine finala Kupa BiH obavljen je danas u prostorijama Nogometnog saveza.

    Nakon “plesa kuglica”, određeni su sljedeći parovi ove faze nadmetanja u najmasovnijem fudbalskom takmičenju:

    Travnik – Borac Banja Luka

    Rudar Prijedor – Olimpik

    Goražde – Sloboda Tuzla

    Radnički Lukavac – Sarajevo

    Sloboda Bosanski Novi – Tuzla City

    Budućnost Banovići – Željezničar Sarajevo

    Tekstilac Derventa – Zrinjski Mostar

    Dizdaruša Brčko – Velež Mostar

    Slavija – Mladost DK

    GOŠK – Široki Brijeg

    Zvijezda Gradačac – Radnik Bijeljina

    Leotar – Krupa

    Zvijezda 09 – Modriča

    Klis Buturović Polje – Unis Vogošća

    Velež Nevesinje – Igman

    Fortuna – Rudar Kakanj

    U šesnaestini finala, osmini i četvrtfinalu igra se jedna utakmica, a u polufinalu dva meča. U finalu se igra jedna utakmica, što je promjena u odnosu na ranije sezone.

    Susreti šesnaestine finala na rasporedu su u srijedu, 30. septembra.

    Zenica
    clear sky
    6 ° C
    6 °
    6 °
    100 %
    0.5kmh
    0 %
    sub
    14 °
    ned
    15 °
    pon
    19 °
    uto
    19 °
    sri
    18 °

    Posljednje objavljeno

    Dodik: Ako Biden dođe na vlast, usmjerit će se protiv Srba u BiH

    Član Predsjedništva BiH Milorad Dodik ponovio je danas da na izborima za predsjednika SAD podržava Donalda Trumpa i da je njegov protivkadidat...

    Potrošačke cijene u BiH u septembru porasle za 0,1 posto

    Cijene proizvoda i usluga koje se koriste za ličnu potrošnju u Bosni i Hercegovini mjerene indeksom potrošačkih cijena, u septembru u odnosu...

    Sud u Sarajevu odredio mjere zabrane Davoru Gaju

    Kantonalni sud u Sarajevu odredio je mjere zabrane Davoru Gaju, osumnjičenom u predmetu "Network“. Sinoć je u ovom...

    Zaraza se nekontrolisano širi srednjom i istočnom Evropom

    Zemlje srednje i istočne Europe ruše neslavne rekorde po broju novozaraženih korona virusom i najavljuju još strožije mjere kako bi se obuzdalo...