Održano 23. kadetsko i juniorsko prvenstvo u Zenici

Objavljeno prije 1 godina

XXIII. kadetsko i juniorsko prvenstvo održano je u Zenici u vremenu od 20 – 23. aprila 2017. godine u JU “Dom penzionera sa stacionarom” koji je bio domaćin, tehnički organizator bio je ŠK „Čelik“ Zenica.

Učestvovalo je rekordnih 111 kadeta, kadetkinja, juniora i juniorki iz 25 klubova i škola: OŠK „JUNIOR“ Sarajevo (16), TŠK „SLOBODA“ Tuzla (5), ŠK „Čelik“ Zenica (22), ŠK „Doboj-Istok“ (10), ŠK „Stari grad“ Sarajevo (10), ŠD „Tešanj“ Tešanj (6), Osnovna škola „Mak Dizdar“ Zenica (5), ŠK „Bihać“ Bihać (5), OŠK „Živinice“ Živinice (5), OŠK „Gračanica“ Gračanica (4), ŠK „Travnik“ Travnik (3), ŠK „Igman“ Konjic (2), ŠK „Doboj-Jug“ Matuzići (3), Peta osnovna Škola Ilidža, Sarajevo (2), ŠK „Ljiljan“ Cazin (2), ŠK „Preporod“ Zenica (2), Osnovna škola „Skender Kulenović“ Zenica (1), ŠK „Inzio-Tušanj“ Tuzla (1), ŠK „Bosna“ Sarajevo (1), Ktolički školski centar „Sv. Pavao“ Zenica (1), Osnovna škola „Edhem Mulabdić“ Zenica (1), ŠK „Bužim“ Bužim (1), ŠK „Alpong“ Sarajevo (1). ŠK „Mostar“ Mostar (1), ŠK „Preporod“ Breza (1).

Nakon završetka svih partija, organizator je podijelio pehare, zlatne medalje i diplome prvoplasiranim u svim kategorijama, srebrene medalje i diplome drugoplasiranim u svim kategorijama i bronzane medalje i diplome u svim kategorijama, kako slijedi iz naredne tabele:

R/B KAT. MEDALJA PREZIME I IME KLUB – ŠKOLA
01. U8-M Zlatna BEČIĆ Orhan ŠK „Čelik“ Zenica
02. U8-M Srebrena ODŽAK Tarik OŠK „Junior“ Sarajevo
03. U8-M Bronzana KAPETANOVIĆ Rayan ŠK „Čelik“ Zenica
04. U10-M Zlatna RADAČA Nasir OŠK „Junior“ Sarajevo
05. U10-M Srebrena ZENELAJ Xhonatan ŠK „Igman“ Konjic
06. U10-M Bronzana MEŠIĆ Ismet ŠK „Inzio-Tušanj“ Tuzla
07. U12-M Zlatna FEJZIĆ Danis ŠK „Stari grad“ Sarajevo
08. U12-M Srebrena OSMIĆ Enis TŠK „Sloboda“ Tuzla
09. U12-M Bronzana AVDIĆ Faris „Peta osnovna škola“ Ilidža Sar.
10. U14-M Zlatna ZENELAJ Samuel ŠK „Igman“ Konjic
11. U14-M Srebrena BRČANINOVIĆ Enes OŠK „Živinice“ Živinice
12. U14-M Bronzana HAZNADAR Nermin „Peta osnovna škola“ Ilidža Sar.
13. U16-M Zlatna ŠESTIĆ Nedim ŠK „Čelik“ Zenica
14. U16-M Srebrena KARALIĆ Evel ŠK „Čelik“ Zenica
15. U16-M Bronzana MAHMUTBEGOVIĆ Muharem OŠK „Živinice“ Živinice
16. U18-M Zlatna BUROVIĆ Rijad ŠK „Alpong“ Sarajevo
17. U18-M Srebrena MARKOVIĆ Dino ŠK „Čelik“ Zenica
18. U18-M Bronzana SINANOVIĆ Ermin OŠK „Živinice“ Živinice
19. J20-M Zlatna SALKIĆ Mahir OŠK „Živinice“ Živinice
20. J20-M Srebrena ČUNJALO Faris ŠK „Čelik“ Zenica
21. J20-M Bronzana RAJIĆ Ivan ŠK „Travnik“ Zenica
22. U8-Ž Zlatna ČERKEZ Lorena ŠK „Čelik“ Zenica
23. U8-Ž Srebrena MEMIĆ Hana OŠK „Junior“ Sarajevo
24. U8-Ž Bronzana DEMIROVIĆ Lamija TŠK „Sloboda“ Tuzla
25. U10-Ž Zlatna ZAKIĆ Lana ŠK „Čelik“ Zenica
26. U10-Ž Srebrena HADŽIABDIĆ Nadja OŠK „Junior“ Sarajevo
27. U10-Ž Bronzana BABAJIĆ Ehlimana TŠK „Sloboda“ Tuzla
28. U12-Ž Zlatna BEŠLIJA Hana ŠK „Stari grad“ Sarajevo
29. U12-Ž Srebrena JAHIĆ Selma OŠK „Doboj-Istok“
30. U12-Ž Bronzana HODŽI Elma OŠK „Doboj-Istok“
31. U14-Ž Zlatna AHMIĆ Safija ŠD „Tešanj“ Tešanj
32. U14-Ž Srebrena DELIĆ Amina ŠK „Stari grad“ Sarajevo
33. U14-Ž Bronzana JAŠAREVIĆ Adna OŠ „Mak Dizdar“ Zenica
34. U16-Ž Zlatna DŽIHO Sadžida ŠK „Mostar“ Mostar
35. U16-Ž Srebrena MAHMUTAGIĆ Mevlida OŠK „Junior“ Sarajevo
36. U16-Ž Bronzana TUTIĆ Amina ŠK „Bosna“ Sarajevo
37. U18-Ž Zlatna KANTARDŽIĆ Asja OŠK „Junior“ Sarajevo
38. U18-Ž Srebrena BEŠIREVIĆ Vildana ŠK „Preporod“ Breza
39. U18-Ž Bronzana OMERAŠEVIĆ Aida OŠK „Doboj-Istok“
38. J20-Ž Zlatna AVDIĆ Adna ŠK „Preporod“ Zenica
39. J20-Ž Srebrena BEGANOVIĆ Ajla ŠK „Bihać“ Bihać

Direktor turnira: Vincenc ŠUNJIĆ

Glavni sudija: IA Emin KEMURA

Zamjenik glavnog sudije: Belmir Miskić

Pomoćnici glavnog sudije: Goran TRKULJA i Enver MURATOVIĆ