6.7 C

OKK Čelik fantastičnim preokretom pobijedio i u Bratuncu (VIDEO)

Košarkaši Čelika su u subotu naveče igrali u gostima kod Bratunca i ostvarili novu pobjedu rezultatom 77:80.

Ovo je zeničkoj ekipi bila 12 pobjeda u ukupno do sada odigranih 19 utakmica.

Bratunac je bio bolja ekipa u prvom poluvremenu koje je završeno u korist domaćina od 12 poena, ali u nastavku utakmice OKK Čelik je odigrao fantastično i došao do nove pobjede u gostima sa +3 koša razlike.

Najbolji u ekipi Čelika je bio Ćurevac sa 22 poena i 5 asistencija, Delalić 16 poena i 8 skokova.

U ekipi Bratunca najbolji je bio Tresac sa 19 poena i 2 skoka.

OKK Čelik se trenutno nalazi na prvom mjestu sa 31 bodom, dok je drugi Leotar sa 30 bodova.