15.8 C
Zenica
More

    Ukupno podjela

    Zenica
    scattered clouds
    15.8 ° C
    15.8 °
    15.8 °
    95 %
    0.3kmh
    39 %
    pon
    24 °
    uto
    29 °
    sri
    30 °
    čet
    29 °
    pet
    22 °

    Počinje Liga za opstanak, Čelik u subotu gostuje u Doboju kod Kaknja

    Počinje Liga za opstanak, Čelik u subotu gostuje u Doboju kod Kaknja

    Završen je prvi regularni dio sezone BH Telecom Premijer lige BiH. Ovog vikenda počinje nova borba za opstanak, barem kada je u pitanju NK Čelik.

    U prvom kolu Lige za opstanak Čelik gostuje u Doboju kod Kaknja kod ekipe Mladosti. Susret se igra na stadionu FK Mladost sa početkom u 16:30 sati. U istom terminu počinje i drugi susret između Viteza i Metalleghea iz Jajca, direktnim Čelikovim konkurentom obzirom da posljednje dvije ekipe ispadaju.

    Posljednji na tabeli sa 11 bodova se nalazi Olimpic, Čelik je na 5. mjestu sa 13 bodova, dok je ekipa iz Jajca 4. sa 21 bodom.

    O pravilima Lige za opstanak pročitajte OVDJE.

    1. kolo
    01.04.2017. 16:30
    Kakanj: Mladost DK – Čelik
    Vitez: Vitez – Metalleghe
    02.04.2017. 16:30
    Široki Brijeg: Široki Brijeg – Olimpic

    2. kolo, 5. april
    Široki Brijeg: Široki Brijeg – Mladost DK
    Zenica: Čelik – Vitez
    Otoka: Olimpic – Metalleghe

    3. kolo, 8. i 9. april
    Vitez: Vitez – Široki Brijeg
    Kakanj: Mladost DK – Olimpic
    Banja Luka: Metalleghe – Čelik

    4. kolo, 15. april
    Otoka: Olimpic – Čelik
    Kakanj: Mladost DK – Vitez
    Široki Brijeg: Široki Brijeg – Metalleghe

    5. kolo, 22. i 23. april
    Zenica: Čelik – Široki Brijeg
    Vitez: Vitez – Olimpic
    Banja Luka: Metalleghe – Mladost DK

    6. kolo, 29. i 30. april
    Otoka: Olimpic – Široki Brijeg
    Zenica: Čelik – Mladost DK
    Banja Luka: Metalleghe – Vitez

    7. kolo, 6. i 7. maj
    Kakanj: Mladost DK – Široki Brijeg
    Vitez: Vitez – Čelik
    Banja Luka: Metalleghe – Olimpic

    8. kolo, 13. maj
    Široki Brijeg: Široki Brijeg – Vitez
    Otoka: Olimpic – Mladost DK
    Zenica: Čelik – Metalleghe

    9. kolo, 20. maj
    Zenica: Čelik – Olimpic
    Vitez: Vitez – Mladost DK
    Banja Luka: Metalleghe – Široki Brijeg

    10. kolo, 27. maj
    Široki Brijeg: Široki Brijeg – Čelik
    Otoka: Olimpic – Vitez
    Kakanj: Mladost DK – Metalleghe

    TABELA
    1 NK ŠIROKI BRIJEG 22 7 7 8 28
    2 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 6 8 8 26
    3 NK VITEZ 22 5 8 9 23
    4 NK METALLEGHE-BSI JAJCE 22 6 3 13 21
    5 NK ČELIK 22 2 7 13 13
    6 FK OLIMPIC 22 2 5 15 11

    Pratite nas i na Twitteru, Facebooku i Instagramu.

    Završen je prvi regularni dio sezone BH Telecom Premijer lige BiH. Ovog vikenda počinje nova borba za opstanak, barem kada je u pitanju NK Čelik.

    U prvom kolu Lige za opstanak Čelik gostuje u Doboju kod Kaknja kod ekipe Mladosti. Susret se igra na stadionu FK Mladost sa početkom u 16:30 sati. U istom terminu počinje i drugi susret između Viteza i Metalleghea iz Jajca, direktnim Čelikovim konkurentom obzirom da posljednje dvije ekipe ispadaju.

    Posljednji na tabeli sa 11 bodova se nalazi Olimpic, Čelik je na 5. mjestu sa 13 bodova, dok je ekipa iz Jajca 4. sa 21 bodom.

    O pravilima Lige za opstanak pročitajte OVDJE.

    1. kolo
    01.04.2017. 16:30
    Kakanj: Mladost DK – Čelik
    Vitez: Vitez – Metalleghe
    02.04.2017. 16:30
    Široki Brijeg: Široki Brijeg – Olimpic

    2. kolo, 5. april
    Široki Brijeg: Široki Brijeg – Mladost DK
    Zenica: Čelik – Vitez
    Otoka: Olimpic – Metalleghe

    3. kolo, 8. i 9. april
    Vitez: Vitez – Široki Brijeg
    Kakanj: Mladost DK – Olimpic
    Banja Luka: Metalleghe – Čelik

    4. kolo, 15. april
    Otoka: Olimpic – Čelik
    Kakanj: Mladost DK – Vitez
    Široki Brijeg: Široki Brijeg – Metalleghe

    5. kolo, 22. i 23. april
    Zenica: Čelik – Široki Brijeg
    Vitez: Vitez – Olimpic
    Banja Luka: Metalleghe – Mladost DK

    6. kolo, 29. i 30. april
    Otoka: Olimpic – Široki Brijeg
    Zenica: Čelik – Mladost DK
    Banja Luka: Metalleghe – Vitez

    7. kolo, 6. i 7. maj
    Kakanj: Mladost DK – Široki Brijeg
    Vitez: Vitez – Čelik
    Banja Luka: Metalleghe – Olimpic

    8. kolo, 13. maj
    Široki Brijeg: Široki Brijeg – Vitez
    Otoka: Olimpic – Mladost DK
    Zenica: Čelik – Metalleghe

    9. kolo, 20. maj
    Zenica: Čelik – Olimpic
    Vitez: Vitez – Mladost DK
    Banja Luka: Metalleghe – Široki Brijeg

    10. kolo, 27. maj
    Široki Brijeg: Široki Brijeg – Čelik
    Otoka: Olimpic – Vitez
    Kakanj: Mladost DK – Metalleghe

    TABELA
    1 NK ŠIROKI BRIJEG 22 7 7 8 28
    2 FK MLADOST DOBOJ KAKANJ 22 6 8 8 26
    3 NK VITEZ 22 5 8 9 23
    4 NK METALLEGHE-BSI JAJCE 22 6 3 13 21
    5 NK ČELIK 22 2 7 13 13
    6 FK OLIMPIC 22 2 5 15 11

    Posljednje objavljeno