12.8 C

Redar u Tuzli košpicom pogodio kapitena Čelika

Utakmica 9. kola između tuzlanske Slobode i Čelika završena je 1:0 golom iz penala u korist domaće ekipe.

Osim što je bio diskutabilan penal, o kojem će se još dosta raspravljati, sporna situacija se dogodila u 61. minuti kada je po loptu, pored redara na Tušnju, morao ići kapiten Čelika Anel Dedić.

I pored toga, na kraju se dogodio incident kada je redar košpicom pogodio Dedića koji je žustro reagovao, ali srećom ostao pribran i na vrijeme se povukao.

Sudiji, naravno, sporna situacija je promakla, ali srećom nije redatelju prenosa susreta na MojaTV kanalu. Spornu situaciju pogledajte u nastavku:

Objavljuje RADIO ZENITPetak, 14. rujna 2018.