8.1 C

Sedam golova Čelika na gostovanju u Sarajevu

Utakmica četrvrtog kola Druge lige Federacije BiH – grupa “Centar” odigrana je danas u Sarajevu između ekipa FK Baton Sarajevo – NK Čelik Zenica.

Nogometaši Čelika u prvom poluvremenu su primili gol od domaće ekipe tako da su na pauzu otišli sa rezultatom 1:0.

U drugom poluvremenu gol za izjednačenje postiže Durmiš, a potom i za vodstvo 1:2. Nedugo poslije i hattrick za 1:3.

Međuseljac je postigao pogodak za vodstvo Čelika 1:4, da bi poslije i sa bijele tačke postigao za veliko vodstvo od 1:5.

Pred kraj susreta i Šijerkić postiže pogodak, a Mehić završni za konačnih 1:7 na Koševu.