15.4 C

U toku je drugo poluvrijeme u Maglaju, BFK SIMM BAU – NK Čelik 2:0 (VIDEO)

BFK SIMM BAUU Vs NK ČELIK

U toku je drugo poluvrijeme utakmice desetog kola Prve lige FBiH u Maglaju između BFK SIMM BAU i NK Čelik. Rezultat nakon prvih 45 minuta je 2:0 za BFK SIMM BAU.

Vodeći pogodak za domaće postignut je u 4. minuti zahvaljujući autogolu Isakovića. Drugi pogodak domaći su postigli u 32. minuti, a strijelac je bio Vazda Anes.

Crno-crveni su utakmicu započeli sa sljedećih 11 igrača: Durmo Adi, Bajramović Faris, Mehić Mahir, Međuseljac Ali, Isaković Aladin, Karalić Emir, Mašić Anes, Žuna Selim, Sivac Eldar, Šarić Kenan i Smajić Dženan.

Domaći su utakmicu otvorili sa sljedećih 11 igrača: Hodžić Samed, Makić Emrah, Pilav Amer, Vazda Anes, Karišik Armin, Martinović Hamza, Mehić Amer, Stjepanović Nemanja, Blagojević Igor, Sažić Tarik i Vladić Predrag.

Oba tima imaju ukupno 12 bodova i trenutno dijele 9. i 10. mjesto.

Trenutni omjer utakmica Čelika je 2 pobjede, 6 remija i 1 poraz, a današnji protivnici su zabilježili 3 pobjede, 3 remija i 3 poraza.

Ishod današnjeg meča će zasigurno promijeniti stanje na tabeli, pogotovo kada su ova dva kluba u pitanju.