6.7 C

Ubjedljiva pobjeda Čelika na Bilinom protiv Radnika (VIDEO)

Nogometaši Čelika danas su na Bilinom polju u Zenici stigli do prve ovosezonske pobjede u Premijer ligi BiH.

U okviru četvrtog kola BH Telecom Premijer lige BiH Čelik je pred domaćom publikom savladao Radnik iz Bijeljine sa 3:0.

Germain Kouadio je u 28. minuti asistirao Šišiću za vodstvo i prvi gol Čelika u sezoni, nakon čega je napadač iz Obale Bjelokosti u 43. minuti i sam pogodio za 2:0.

U 77. minuti Šabanović je postigao i treći gol u ovom susretu.

Kemal Hafizović, šef stručnog štaba NK Čelik, nakon utakmice je kazao kako su pobjedili jednu veliku i fantastičnu ekipu.

“Mogu reći da je Radnik danas odigrao odličnu utakmicu. Oduševili su me svojom igrom. Za svoju ekipu mogu reći da su dobro igrali. Mi smo ekipa koja nije pripremljena. Pripreme nismo obavili nikako kako treba. Biće još očajnih utakmica i na to moramo biti spremni”, istakao je Hafizović.

Šef stručnog štaba je govorio poslije susreta i o trenutnom stanju u klubu, a o svemu detaljnije pogledajte u nastavku.