23.4 C

Uspjeh na Državnom prvenstvu mlađih kadeta STK Mladost Zenica

Proteklog vikenda u Banja Luci je odigrano Državno prvenstvo u stonom tenisu u kategoriji mladih kadeta, do 12 godina, gdje su učešće uzeli i članovi STK Mladost iz Zenice.

Najuspješniji rezultat je ostvario Zlotrg Dino koji je u pojedinačnoj konkurenciji osvojio 3 mjesto i bronzanu medalju. Državni prvak je postao Vesović Nikša iz STK Spin Banja Luka, koji je u polufinalnom meču pobijedio Dinu iz STK Mladost Zenica, rezultatom 3:2, a drugo mjesto je osvojio Čelić Đorđe iz Stk Spin Banja Luka.
    U igri parova Zlotrg Dino i Šurković Benjamin su osvojili 3 mjesto i bronzanu medalju.

– Ovom prilikom se zahvaljujemo fondaciji Muharem Berbić koja podržava u radu našeg Dinu, čime svakako doprinose da ostvaruje uspješne rezultate – rekli su iz stk Mladost za radio Zenit.