Ukupno podjela

Posljednje objavljeno

VIDEO+FOTO: Šetnjom za Čelik Robijaši i građani ponovo pozvali na usvajanje statuta za spas Čelika

VIDEO+FOTO: Šetnjom za Čelik Robijaši i građani ponovo pozvali na usvajanje statuta za spas Čelika

Nezadovoljni situacijom u kojoj se zenički klub nalazi UG Robijaši 1988 i NGG Za Čelik danas su organizovali novu mirnu šetnju ulicama grada pod nazivom “Svi na šetnju za Čelik”.

Nakon okupljanja kod RK “Bosna” navijači su se šetnjom i povicima nezadovoljstva uputili prema stadionu Bilino polje.

Šetnja je okončana ispred stadiona Bilino polje u 17 sati gdje se igra utakmica 1. kola BH Telecom Premijer lige BiH između Čelika i Metallegea iz Jajca.

Podsjetimo, NK Čelik je u dugovima, te je prije više od godinu dana pokrenuta inicijativa o usvajanju novog statuta i reprogram duga.

Navijači su složni da rezultati trenutno nisu najbitniji i da ispadanje u nižu ligu ne bi bio problem ukoliko bi se klub spasio.

Zenički Robijaši posljednjih godinu dana južnu tribinu drže praznom u znak bojkota rada onih koji vode ovaj klub.

Mirna šetnja za NK Čelik – “Svi na šetnju za Čelik”

Posted by Radio Zenit on Saturday, July 23, 2016

Mirna šetnja za NK Čelik – “Svi na šetnju za Čelik”

Posted by Radio Zenit on Saturday, July 23, 2016

Mirna šetnja za NK Čelik – “Svi na šetnju za Čelik”

Posted by Radio Zenit on Saturday, July 23, 2016

Mirna šetnja za NK Čelik – “Svi na šetnju za Čelik”

Posted by Radio Zenit on Saturday, July 23, 2016

Više na —-> https://www.zenit.ba/videofoto-setnjom-za-celik-robijasi-i-gradani-ponovo-pozvali-na-usvajanje-statuta-za-spas-celika/

Posted by Radio Zenit on Saturday, July 23, 2016

Nezadovoljni situacijom u kojoj se zenički klub nalazi UG Robijaši 1988 i NGG Za Čelik danas su organizovali novu mirnu šetnju ulicama grada pod nazivom “Svi na šetnju za Čelik”.

Nakon okupljanja kod RK “Bosna” navijači su se šetnjom i povicima nezadovoljstva uputili prema stadionu Bilino polje.

Šetnja je okončana ispred stadiona Bilino polje u 17 sati gdje se igra utakmica 1. kola BH Telecom Premijer lige BiH između Čelika i Metallegea iz Jajca.

Podsjetimo, NK Čelik je u dugovima, te je prije više od godinu dana pokrenuta inicijativa o usvajanju novog statuta i reprogram duga.

Navijači su složni da rezultati trenutno nisu najbitniji i da ispadanje u nižu ligu ne bi bio problem ukoliko bi se klub spasio.

Zenički Robijaši posljednjih godinu dana južnu tribinu drže praznom u znak bojkota rada onih koji vode ovaj klub.

Mirna šetnja za NK Čelik – “Svi na šetnju za Čelik”

Posted by Radio Zenit on Saturday, July 23, 2016

Mirna šetnja za NK Čelik – “Svi na šetnju za Čelik”

Posted by Radio Zenit on Saturday, July 23, 2016

Mirna šetnja za NK Čelik – “Svi na šetnju za Čelik”

Posted by Radio Zenit on Saturday, July 23, 2016

Mirna šetnja za NK Čelik – “Svi na šetnju za Čelik”

Posted by Radio Zenit on Saturday, July 23, 2016

Više na —-> https://www.zenit.ba/videofoto-setnjom-za-celik-robijasi-i-gradani-ponovo-pozvali-na-usvajanje-statuta-za-spas-celika/

Posted by Radio Zenit on Saturday, July 23, 2016

Pratite nas i na Twitteru, Facebooku i Instagramu.

Dodaj Zenit.ba među omiljene izvore na Googleu
Zenica
clear sky
25.2 ° C
25.2 °
25.2 °
64%
1.1m/s
8%
ned
25 °
pon
36 °
uto
36 °
sri
30 °
čet
27 °