20.8 C

Atletico srušio Romu i ostao u igri, spektakularan gol Griezmanna (VIDEO)

Atletico srušio Romu i ostao u igri, spektakularan gol Griezmanna (VIDEO)Atletico Madrid je na Wandi Metropolitano uspio slomiti Romu, pobijediti 2:0 i tako ostati u igri za plasman u osminu finala Lige prvaka! Chelsea je svoje mjesto osigurao, a u zadnjem kolu će se boriti Atletico i Roma.

Pogodak za vodstvo je postigao Antoine Griezmann kojemu je ovo prvi pogodak od 27. septembra kada je zabio Chelseaju. A post od gotovo dva mjeseca je prekinuo u 69. minuti na fantastičan način. Pravu raketu je škaricama pospremio u Rominu mrežu.

Najbolju je priliku Roma imala pet minuta ranije kada je Radja Nainggolan zatresao stativu.

Pobjedu je potvrdio Kevin Gameiro u 85. minuti, dvije minute nakon što je Roma zbog drugog crvenog kartona ostala bez Brune Peresa.