18.3 C

Borussijini igrači glumili da s navijačima slave veliku pobjedu (VIDEO)

Borussia Dortmund je u velikom derbiju 25. kola Bundeslige, koja se vratila nakon više od dva mjeseca pauze, razbila Schalke 4:0 i barem do sutra smanjila zaostatak za Bayernom na samo jedan bod.

Borussia je povela u 29. minuti golom Halanda, a do poluvremena je Raphael Guerreiro povisio na 2:0. Treći gol za domaćine zabio je Thorgan Hazard u 48. minuti, a konačnih 4:0 je svojim drugim golom u 63. minuti postavio Guerreiro.

Domaći igrači su golove slavili uz poštivanje strogih epidemioloških mjera, a po završetku utakmice su se s njima malo našalili. Iako je tribina s njihovim najžešćim navijačima (kao i ostatak stadiona) bila prazna, Haland, Guerreiro i ostali otrčali su do nje držeći se za ruke i onda oponašali kao da s navijačima slave veliku pobjedu.

Uredno su i zapljeskali “navijačima” i onda otišli prema svlačionicama.