11.4 C

Bosna Visoko pobijedila Čelik na Bilinom polju (VIDEO)

NK CELIK BOSNA VISOKO

U okviru trećeg kola Druge lige FBiH – Centar, Čelik je u Zenici ugostio ekipu NK Bosna Visoko. Utakmica se igrala u srijedu navečer sa početkom u 20 sati na stadionu Bilino polje.

Nakon zavidnog niza od 19 uzastopnih pobjeda NK Čelik je na domaćem terenu izgubio od gostiju iz Visokog minimalnim rezultatom od 1-0.

Prvi pogodak je postignut u prvom poluvremenu čime je i zaključen konačan rezultat.

– Čelik, ni najmanju trunku, ne odustaje od svojih ciljeva. Ova utakmica će biti samo dodatni motiv da svi zajedno nastavimo raditi još više, bolje i jače, kako bismo u konačnici došli do ispunjenja svojih kratkoročnih, a i dugoročnih ciljeva, od kojih najvažniji- ulazak u rang više – kazali su iz Uprave kluba.

Ukoliko ste propustili pogledati utakmicu, to možete uraditi na linku ispod.