Ukupno podjela

Posljednje objavljeno

Korisnik karantina pijan vrijeđao policajce u Bijeljini

Korisnik karantina pijan vrijeđao policajce u Bijeljini

Iz Policijske uprave Bijeljina danas je saopćeno da je korisnik karantina, inicijala E.K., u subotu pod dejstvom alkohola vrijeđao policijske službenike.

“E.K. je odbio da izvrši naređenje policijskog službenika, nastavljajući da ga vrijeđa, da vikom i galamom uznemirava ostale korisnike karantina. Pokušalo je da se udalji iz karantina u čemu je spriječen, nakon čega je odbio da se alkotestira”, naveli su iz policije.

Nakon što je spriječen da, kako dodaju, samovoljno napusti karantin, E.K. je dobrovoljno otišlo u spavaonicu, gdje se nakon 40 minuta, počeo da se žali kako ima povrede i da želi medicinsku pomoć.

“Pregledan je u Medicinskom centru Bijeljina, gdje su mu konstatovane manje oguljotine, kao i da je pod dejstvom alkohola”, dodali su iz Policijske uprave Bijeljina uz napomenu da policijski službenici obezbjeđuju objekat karantina, ali ne borave u njegovoj unutrašnjosti.

E.K. je, tvrde u saopćenju, do sada više puta ispoljavao nezadovoljstvo, jer je smješten u karantin, te mu je 29. aprila izrečeno policijsko upozorenje, budući da je odbijao da postupi po rešenju nadležnog republičkog inspekcijskog organa o smeštanju u karantin.

Protiv E.K. dostavljen je izvještaj o prekršaju zbog počinjenog prekršaja ometanje državnih organa u vršenju javnih funkcija.

BN televizija u subotu je javila da se više osoba žali na način na koji su smješteni u karantin u Bijeljini, iako su, kako su tvrdili, imali rješenje o kućnoj izolaciji.

Iz Policijske uprave Bijeljina danas je saopćeno da je korisnik karantina, inicijala E.K., u subotu pod dejstvom alkohola vrijeđao policijske službenike.

“E.K. je odbio da izvrši naređenje policijskog službenika, nastavljajući da ga vrijeđa, da vikom i galamom uznemirava ostale korisnike karantina. Pokušalo je da se udalji iz karantina u čemu je spriječen, nakon čega je odbio da se alkotestira”, naveli su iz policije.

Nakon što je spriječen da, kako dodaju, samovoljno napusti karantin, E.K. je dobrovoljno otišlo u spavaonicu, gdje se nakon 40 minuta, počeo da se žali kako ima povrede i da želi medicinsku pomoć.

“Pregledan je u Medicinskom centru Bijeljina, gdje su mu konstatovane manje oguljotine, kao i da je pod dejstvom alkohola”, dodali su iz Policijske uprave Bijeljina uz napomenu da policijski službenici obezbjeđuju objekat karantina, ali ne borave u njegovoj unutrašnjosti.

E.K. je, tvrde u saopćenju, do sada više puta ispoljavao nezadovoljstvo, jer je smješten u karantin, te mu je 29. aprila izrečeno policijsko upozorenje, budući da je odbijao da postupi po rešenju nadležnog republičkog inspekcijskog organa o smeštanju u karantin.

Protiv E.K. dostavljen je izvještaj o prekršaju zbog počinjenog prekršaja ometanje državnih organa u vršenju javnih funkcija.

BN televizija u subotu je javila da se više osoba žali na način na koji su smješteni u karantin u Bijeljini, iako su, kako su tvrdili, imali rješenje o kućnoj izolaciji.

Pratite nas i na Twitteru, Facebooku i Instagramu.

Dodaj Zenit.ba među omiljene izvore na Googleu
IzvorFena
Zenica
broken clouds
24.1 ° C
24.1 °
24.1 °
69%
0.5m/s
51%
sri
28 °
čet
28 °
pet
32 °
sub
34 °
ned
35 °