11.3 C

Messi strijelac i četvrtu utakmicu zaredom u dresu Inter Miamija

Argentinska fudbalska zvijezda Lionel Messi četvrtu utakmicu zaredom bio je strijelac u dresu američkog Inter Miamija, javlja Anadolu.

Messi je postigao dva nova gola, a zanimljivo je da je ponovo pogodio iz slobodnog udarca.

Inter Miami je u osmini finala Liga kupa savladao Dallas u Friscu poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Regularni dio meča je završen rezultat 4:4, a Messi je pogađao u šestoj i 85. minuti, kada je brilijantno izveo slobodan udarac za konačan ishod susreta.

U izvođenju penala Messi je također bio precizan, kao i ostali njegovi saigrači, dok je Pomykal promašio penal za Dallas pa je Inter Miami izborio četvrtfinale Liga kupa.

Dosad je 36-godišnji Messi u svakoj od četiri utakmice bio strijelac za ekipu Inter Miamija za koju je ukupno postigao sedam pogodaka.