14 C

Trikolori u svlačionici pred osvajanje titule (VIDEO)

Nakon što su osvojili Svjetsko prvenstvo uz nogometu pobjedivši rezultatom 2:1, Nogometni savez Francuske objavio je dokumentarni film o svom uspjehu.

Nasjveću pažnju odnio je dio filma sa završne utakmice koju su Trikolori odigrali protiv reprezentacije Hrvatske. Radi se o isječku iz svlačionice na poluvremenu utakmice, a na njemu se vide Varane, Matuidi i Griezmann kako međusobno komuniciraju i dogovoraju se kako će igrati u nastavku.

Defanzivac Real Madrida poručio je svojim igračima da se maksimalno fokusiraju na utakmicu.

“Ignorišite sve oko sebe momci, moramo razmišljati samo u utakmici”, kazao je Varane.

Nakon toga napadač Atletico Madrida Antoine Griezmann
    obratio se Matuidiju kojem je objasnio gdje je griješio u prvom poluvremenu utakmice:

“Matuidi, u nekim situacijama si bio ovdje, a trebao si biti na drugoj strani, kako bih ja mogao doći na to mjesto. To je kada mi imamo loptu”, kazao je Griezmann, na što mu je Matuidi rekao da je pogriješio.

Očito je razgovor pomogao, budući da su Francuzi nakon izlaska iz svlačionice postigli još dva gola te osvojili titulu Svjetskih prvaka pobjedom nad Hrvatskom rezultatom 4:2.