26.4 C
Zenica
More

    Ukupno podjela

    Posljednje objavljeno

    Završen 8. međunarodni Zenica table tennis Open 2023. (FOTO)

    Završen 8. međunarodni Zenica table tennis Open 2023. (FOTO)

    384221029 260292903058094 333150218889841152 N

    Proteklog vikenda u organizaciji STK “Mladost” Zenica u Gradskoj Areni “Husejin Smajlović” u Zenici, održan je tradicionalni 8. međunarodni Zenica table tennis Open 2023.

    Na takmičenju je nastupilo 250 učesnike sa područja cijele Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske, koji su se takmičili u svim starosnim kategorijama: najmlađi kadeti/kadetkinje, mlađi kadeti/kadetkinje, kadeti/kadetkinje, juniori/juniorke, seniori/seniorke, veterani po kategorijama i veteranke

    Iz Stk “Mladost” Zenica najuspješnije rezultate su ostvarili Zlotrg Zara koja je osvojila 1. mjesto u kategoriji najmlađih kadetkinja i 3. mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja, zatim Konjić Edin koji je osvojio 2. mjesto i Zahirović Kenan koji je osvojio 3. mjesto u kategoriji seniora, Zlotrg Dino koji je bio 2. u kategoriji kadeta te Čabaravdić Benjamin koji je osvojio 3. mjesto u konkurenciji najmlađih kadeta.

    Rezultati po kategorijama:

    Najmlađi kadeti

    1. Trnka Irfan- Stk Spin 2012 Sarajevo
    2. Maleš Luka- Stk Banja Luka
    3. Hodžić Zejd- Stk Spin Doboj istok
    4. Čabaravdić Benjamin- Stk Mladost Zenica

    Najmlađe kadetkinje:

    1. Zlotrg Zara- Stk Mladost Zenica
    2. Mehić Iman -Stk Vitez
    3. Botonjić Lejla- Stk Spin 2012 Sarajevo
    4. Kasumović Dafne Ena- Stk Spin 2012 Sarajevo

    Mlađi kadeti:

    1. Davidović Ognjen- Stk Spin Banja Luka
    2. Marić Nikša- Stk Banja Luka
    3. Tahirović Faris- Stk Spin 2012 Sarajevo
    4. Bajrović Beriz- Stk Aladža Sarajevo

    Mlađe kadetkinje:

    1. Kučuk Katarina- Stk Kotor Varoš
    2. Imamović Amra- Stk Spin Doboj istok
    3. Zlotrg Zara- Stk Mladost Zenica
    4. Žigonja Nadja- Stk Vitez

    Kadeti:

    1. Kožul Andrej- Stk Aladža Sarajevo
    2. Zlotrg Dino- Stk Mladost Zenica
    3. Tvrtković Dario- Stk Aladža Sarajevo
    4. Glišić Filip- Stk Spin Banja Luka

    Kadetkinje:

    1. Husaković Lamija- Stk Spin Doboj istok
    2. Petrušić Sofija- Stk Kotor Varoš
    3. Zembić Enna- Stk Kotor Varoš
    4. Lovrić Lana- Stk Kreka Tuzla

    Juniori:

    1. Zijadić Benjamin- Stk Aladža Sarajevo
    2. Pejić Dario- Stk Borac Banja Luka
    3. Kanlić Aron- Stk Spin 2012 Sarajevo
    4. Fakić Raif- Stk Spin 2012 Sarajevo

    Juniorke:

    1. Zlotrg Ajna- Stk Vitez
    2. Hamzakadić Sara- Stk Bugojno
    3. Mrđen Jelena- Stk Spin Banja Luka
    4. Subašić Enra- Stk Spin 2012 Sarajevo

    Seniori:

    1. Zijadić Benjamin- Stk Aladža Sarajevo
    2. Konjić Edin- Stk Mladost Zenica
    3. Zahirović Kenan- Stk Mladost Zenica
    4. Pejić Dario- Stk Borac Banja Luka

    Seniorke:

    1. Mešetović Harisa- Stk Spin 2012 Sarajevo
    2. Gnjatić Marija- Stk Prijedor
    3. Mrđen Jelena- Stk Spin Banja Luka
    4. Subašić Enra- Stk Spin 2012 Sarajevo

    Veterani 40-49 godina:

    1. Maksimović Vedran- Stk Borac Banja Luka
    2. Bjelajac Bojan- Stk Borac Banja Luka
    3. Ibrahimspahić Osman- Kakanj
    4. Šunjić Zoran- Split, Hrvatska

    Veterani 50- 59 godina:

    1. Milošević Ljubiša- Beograd, Srbija
    2. Stanković Ivica- Kragujevac, Srbija
    3. Aličić Mirel- Zenica
    4. Šećibović Elman- Zenica

    Veterani 60-69 godina:

    1. Žustra Avdo- Tuzla
    2. Čerim Semir- Zenica
    3. Šoše Senad- Kakanj
    4. Čustović Senad- Ilijaš

    Veteranke:

    1. Bašić Arijana- Sarajevo
    2. Hadžić Azra- Sarajevo
    3. Bajrović Lejla- Sarajevo

    Stk “Mladost” Zenica je još jednom opravdao ulogu uspješnog organizatora vrhunskih sportskih događaja, za što je dobio pohvale od svih učesnika takmičenja.

    “Ovom prilikom se zahvaljujemo svim sponzorima i prijateljima kluba koji su omogućili da ovo takmičenje protekne u najboljem redu i da svi učesnici takmičenja imaju samo riječi hvale za samu organizaciju”, poručuju iz ovog kluba.

    Pratite nas i na Twitteru, Facebooku i Instagramu.

    384221029 260292903058094 333150218889841152 N

    Proteklog vikenda u organizaciji STK “Mladost” Zenica u Gradskoj Areni “Husejin Smajlović” u Zenici, održan je tradicionalni 8. međunarodni Zenica table tennis Open 2023.

    Na takmičenju je nastupilo 250 učesnike sa područja cijele Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske, koji su se takmičili u svim starosnim kategorijama: najmlađi kadeti/kadetkinje, mlađi kadeti/kadetkinje, kadeti/kadetkinje, juniori/juniorke, seniori/seniorke, veterani po kategorijama i veteranke

    - Reklama -

    Iz Stk “Mladost” Zenica najuspješnije rezultate su ostvarili Zlotrg Zara koja je osvojila 1. mjesto u kategoriji najmlađih kadetkinja i 3. mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja, zatim Konjić Edin koji je osvojio 2. mjesto i Zahirović Kenan koji je osvojio 3. mjesto u kategoriji seniora, Zlotrg Dino koji je bio 2. u kategoriji kadeta te Čabaravdić Benjamin koji je osvojio 3. mjesto u konkurenciji najmlađih kadeta.

    - Reklama -

    Rezultati po kategorijama:

    - Reklama -

    Najmlađi kadeti

    1. Trnka Irfan- Stk Spin 2012 Sarajevo
    2. Maleš Luka- Stk Banja Luka
    3. Hodžić Zejd- Stk Spin Doboj istok
    4. Čabaravdić Benjamin- Stk Mladost Zenica

    Najmlađe kadetkinje:

    1. Zlotrg Zara- Stk Mladost Zenica
    2. Mehić Iman -Stk Vitez
    3. Botonjić Lejla- Stk Spin 2012 Sarajevo
    4. Kasumović Dafne Ena- Stk Spin 2012 Sarajevo

    Mlađi kadeti:

    1. Davidović Ognjen- Stk Spin Banja Luka
    2. Marić Nikša- Stk Banja Luka
    3. Tahirović Faris- Stk Spin 2012 Sarajevo
    4. Bajrović Beriz- Stk Aladža Sarajevo

    Mlađe kadetkinje:

    1. Kučuk Katarina- Stk Kotor Varoš
    2. Imamović Amra- Stk Spin Doboj istok
    3. Zlotrg Zara- Stk Mladost Zenica
    4. Žigonja Nadja- Stk Vitez

    Kadeti:

    1. Kožul Andrej- Stk Aladža Sarajevo
    2. Zlotrg Dino- Stk Mladost Zenica
    3. Tvrtković Dario- Stk Aladža Sarajevo
    4. Glišić Filip- Stk Spin Banja Luka

    Kadetkinje:

    1. Husaković Lamija- Stk Spin Doboj istok
    2. Petrušić Sofija- Stk Kotor Varoš
    3. Zembić Enna- Stk Kotor Varoš
    4. Lovrić Lana- Stk Kreka Tuzla

    Juniori:

    1. Zijadić Benjamin- Stk Aladža Sarajevo
    2. Pejić Dario- Stk Borac Banja Luka
    3. Kanlić Aron- Stk Spin 2012 Sarajevo
    4. Fakić Raif- Stk Spin 2012 Sarajevo

    Juniorke:

    1. Zlotrg Ajna- Stk Vitez
    2. Hamzakadić Sara- Stk Bugojno
    3. Mrđen Jelena- Stk Spin Banja Luka
    4. Subašić Enra- Stk Spin 2012 Sarajevo

    Seniori:

    1. Zijadić Benjamin- Stk Aladža Sarajevo
    2. Konjić Edin- Stk Mladost Zenica
    3. Zahirović Kenan- Stk Mladost Zenica
    4. Pejić Dario- Stk Borac Banja Luka

    Seniorke:

    1. Mešetović Harisa- Stk Spin 2012 Sarajevo
    2. Gnjatić Marija- Stk Prijedor
    3. Mrđen Jelena- Stk Spin Banja Luka
    4. Subašić Enra- Stk Spin 2012 Sarajevo

    Veterani 40-49 godina:

    1. Maksimović Vedran- Stk Borac Banja Luka
    2. Bjelajac Bojan- Stk Borac Banja Luka
    3. Ibrahimspahić Osman- Kakanj
    4. Šunjić Zoran- Split, Hrvatska

    Veterani 50- 59 godina:

    1. Milošević Ljubiša- Beograd, Srbija
    2. Stanković Ivica- Kragujevac, Srbija
    3. Aličić Mirel- Zenica
    4. Šećibović Elman- Zenica

    Veterani 60-69 godina:

    1. Žustra Avdo- Tuzla
    2. Čerim Semir- Zenica
    3. Šoše Senad- Kakanj
    4. Čustović Senad- Ilijaš

    Veteranke:

    1. Bašić Arijana- Sarajevo
    2. Hadžić Azra- Sarajevo
    3. Bajrović Lejla- Sarajevo

    Stk “Mladost” Zenica je još jednom opravdao ulogu uspješnog organizatora vrhunskih sportskih događaja, za što je dobio pohvale od svih učesnika takmičenja.

    “Ovom prilikom se zahvaljujemo svim sponzorima i prijateljima kluba koji su omogućili da ovo takmičenje protekne u najboljem redu i da svi učesnici takmičenja imaju samo riječi hvale za samu organizaciju”, poručuju iz ovog kluba.

    Zenica
    scattered clouds
    26.4 ° C
    26.4 °
    26.4 °
    70 %
    3.5kmh
    28 %
    pet
    21 °
    sub
    31 °
    ned
    32 °
    pon
    30 °
    uto
    28 °