16.6 C

NK Čelik se plasirao u 1. ligu FBiH, pogledajte slavlje iz zraka (VIDEO)

Navijači I Igrači Čelika Slave Ulazak U Prvu Ligu FBiH

Ubjedljivom pobjedom protiv ekipe Klisa rezultatom 3-0 Čelik se plasirao u m:tel Prvu ligu FBiH. Strijelci za Čelik bili su Žuna Selim sa jednim i Karalić Emir sa dva postignuta pogotka.

Utakmica se igrala na stadionu Bilino polje u Zenici sa početkom u 19 sati.

Podsjećamo, u prvom meču baraža koji se igrao u Konjicu rezultat je bio 1-1, a konačan rezultat kada se obje utakmice uzmu u obzir je 4-1 za NK Čelik.

Koliko je ovaj meč bio bitan za NK Čelik pokazuje i ogromna zainteresovanost publike koja napunila stadion gotovo do kraja, te je nesebično podrivala svoj voljeni klub pjesmom i navijanjem.

Prije samog početka utakmice održan je minut šutnje povodom tragedije koja se desila jučer, a to je pogibija dvanaestogodišnjeg Zeničanina Pašalić Imrana koji je život izgubio u saobraćajnoj nesreći u blizini Novog Travnika.

Kako je izgledalo slavlje navijača i igrača Čelika iz zraka pogledajte u videu ispod teksta.