5.7 C

Nakon remija protiv Mladosti u Doboju kod Kaknja, Čelik je danas na Bilinom polju pobijedio trećeplasiranu ekipu Lige za opstanak.

Nogometaši Čelika su pogotkom Dilavera u 32. minuti igre savladali ekipu Viteza.

Inače, Čelik je posljednji put upisao pobjedu 6. novembra prošle godine kada je savladao Olimpic sa 3:0, a nakon toga uslijedio je niz od tri poraza i pet uzastopnih remija.

U drugom današnjem duelu Lige za opstanak trijumfovao je i sarajevski Olimpic, koji je prekinuo niz od 12 utakmica bez pobjede.

Vukovi su savladali Metalleghe-BSI sa 1:0, a strijelac pobjedonosnog gola bio je Muamer Svraka u 42. minuti.