8 C

Sinoć je kompletirano drugo kolo UEFA Evropske lige.

Roma je na svom terenu pregazila rumunsku Astru sa 4:0, a bh. napadač Edin Džeko pobjedu Vučice odgledao je s klupe.

Srđan Grahovac odigrao je cijeli meč u porazu bečkog Rapida na gostovanju kod Athletic Bilbaoa. On je u 72. minuti dobio žuti karton.

Dundalk je pred svojim navijačima skinuo skalp Maccabi Tel Avivu, a u redovima poraženog tima cijeli meč odigrao je Haris Medunjanin.

Tino -Sven Sušić igrao je do 82. minute u pobjedi Genka protiv Sassuola rezultatom 3:1. Sušić je pružio izvrsnu partiju, a direktno je sudjelovao kod drugog i trećeg gola svog tima.

Manchester United je teškom mukom sa 1:0 na Old Traffordu pobijedio ukrajinsku Zoryju. Gol odluke dao je Zlatan Ibrahimović u 69 minuti.