6.9 C

Nogometaši Čelika odigrali humanitarnu utakmicu u Han Biloj

Danas je u Han Biloj odigrana humanitarna utakmica u organizaciji FK Rudar Han Bila.

Iako rezultatski manje važno, pobjedu na ovoj utakmici odnijeli su crno-crveni rezultatom 1:2 (0:0).

Strijelci golova za Čelik bili su Žuna i Kolić, dok je za ekipu Rudara jedini pogodak postigao Ibraković H. s bijele tačke.

Vrijedi spomenuti da su nastupe za seniorski tim upisala i tri juniora, Bakir Bašić, Afan Ibraković i Samed Žuna, koji su odigrali odlično za 45 minuta provedenih na terenu u drugom poluvremenu.

“Zahvaljujemo se svim navijačima koji su kupovinom ulaznice podržali ovu akciju, te domaćinu na organizaciji i ugodnom dočeku naših igrača i predstavnika”, stoji u poruci NK Čelik.