1 C
    Novi double-double učinak Jusufa Nurkića (VIDEO)

Novi double-double učinak Jusufa Nurkića (VIDEO) Novi double-double učinak Jusufa Nurkića (VIDEO) Novi double-double učinak Jusufa Nurkića (VIDEO)

- Izbori 2020 -Novi double-double učinak Jusufa Nurkića (VIDEO)

Bh. košarkaš Jusuf Nurkić ostvario je novi double-double učinak u pobjedi Portlanda protiv Orlanda na domaćem terenu rezultatom 115:112.

Trail Blazersi su do pobjede stigli zahvaljujući sjajnoj igri u trećoj četvrtini gdje su napravili razliku od čak 19 poena (40:21), a do pobjede ih je nosio dominantni Lillard koji je i ovaj meč završio kao najefikasniji igrač.

Jusuf Nurkić na terenu je proveo nešto manje od 34 minute, a u tom periodu postigao je 16 poena i dodao je pet asistencija i 13 skokova.

Nakon tri uzastopna poraza, ovo je veoma važna pobjeda za Portland kojeg u sljedećem kolu očekuje susret protiv Denvera na domaćem terenu.

U Hrvatskoj blizu 900 novih slučajeva zaraze koronavirusom

U posljednja 24 sata zabilježeno je 890 novih slučajeva zaraze virusom SARS-CoV-2 te je broj aktivnih slučajeva u Hrvatskoj danas ukupno 5.519.

Zeničanin uboden nožem i hitno prevezen u Kantonalnu bolnicu Zenica

Na području Zeničko-dobojskog kantona javni red i mir je narušen u deset slučajeva, kojom prilikom nije bilo povrijeđenih lica.

Ustanove za smještaj učenika i studenata u ZDK dobili set dokumenata o biosigurnosnim mjerama

Institut za zdravlje i sigurnost hrane Zenica je početkom oktobra ustanovama za smještaj učenika i studenata u Zeničko-dobojskom kantonu dostavio set od...

Epidemiološka situacija u ZDK nepovoljna, ali zasad nema potrebe za uvođenje restriktivnih mjera

Epidemiološka situacija u Zeničko-dobojskom kantonu (ZDK) je nepovoljna i broj oboljelih se povećava - izjavio je ministar zdravstva i predsjednik Kriznog štaba...