10.1 C

Čelik odnio pobjedu nad Vitezom

U subotu sa početkom od 13 sati pred zatvorenim tribinama NK “Čelik” odigrao je “generalku” protiv prvoligaša NK”Vitez”.

Ekipa Čelika dobrom igrom odnijela je pobjedu u prijateljskoj utakmici rezultatom 3:0. Utakmicu su obilježila dva gola u prvom i jedan u drugom poluvremenu. Prvi gol u 26. minuti postigao je Dedić a samo dva minuta kasnije uslijedio je gol Dilavera. U drugom poluvremenu gol za zenički tim postigao je Okić u 76. minuti susreta.

NK “Čelik” je počeo utakmicu u sastavu Pavlović, Hodžić, Maletić, Vrhovac, Livaja, Grahovac, Jamak, Jurina, Dedić, Okić i Dilaver, još su igrali Vardo, Čubara, Blažević, Pecelj, Baban, Žuna, Adilović, Marković i Mahmić.